Akční, dynamický, zábavný a populární sport po celém světě.
1VS1 FOTBAL - FOTBALOVÁ SHOW
První oficiální 1vs1 fotbal v ČR pod záštitou fotbalové asociace FAČR.

Pořádáte soukromou či firemní akci, a hledáte zajímavý doprovodný program vhodný do venkovního i vnitřního prostředí, které se mohou zúčastnit děti i dospěly?  Zkuste 1vs 1 fotbal, akční a dynamickou hru pod záštitou fotbalové asociace FAČR, která zaujme návštěvníky jakéhokoliv věku. Jednotlivé zápasy se odehrávají na malé ploše, hřiště má v průměru 5 metrů a jeden zápas hraný na 4 góly trvá v průměru pouze 3 minuty. Pokud máte k dispozici rovnou plochu o průměru minimálně 5 metrů a chcete si užít skvělou zábavu, je 1vs1 fotbal tou správnou volbou.

Zajistíme pro vás kompletní organizaci 1vs1 fotbalová show na vaší akci, hřiště k vám přivezeme, připravíme, zajistíme profesionální organizaci, moderátora, rozhodčího, přítomnost fotbalového influencera, ceny pro vítěze i online propagaci celé akce. 1vs1 fotbal můžete využít k propagaci vaší firmy. Mantinely hřiště polepíme reklamními bannery dle vašeho přání.

JOHNY HRADIL

Sparta eSport

TOMÁŠ NECID

fotbalový reprezentant ČR

MICHAL SADÍLEK

hráč PSV Eindhoven

PATRIK LEVČÍK

hráč malého fotbalu

KATEŘINA SVITKOVÁ

West Ham United

SK SLAVIA PRAHA ženy

trénink

LADISLAV HAMPL

herec z okresního přeboru

FILIP PODMOL

freestyle motokrosař

VYBRANÉ REFERENCE
KONTAKT

Mgr. Marián Kvasňovský

IČO: 51785552
DIČ: 2120791013

Máme bohaté organizační zkušenosti. Již jsme uspořádali 20x mezinárodní fotbalových turnaj PragaCup. Tisíce spokojených týmů...