20. INTERNATIONAL

TOURNAMENT PRAGA CUP

21. – 22. 12. 2019

Praha – Sportovní hala Radotín

Do zahájení turnaje zbývá:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

21-22.12.2019

Praha - Sportovní hala Radotín

Zahraniční týmy, Hodnotné výhry

Občerstvení v areálu

}

2 kvalifikace a 1 finále

2 dny, 16 týmů, 4 skupiny, 1 vítěz

O TURNAJI PRAGACUP

7

20. Mezinárodní futsalový turnaj PragaCup 

 21. - 22. 12. 2019 

v Praze ve Sportovní hale Radotín.

INFORMACE

Na turnaj PragaCup pravidelně přicestují týmy různých výkonností od týmů nehrajících žádnou soutěž, až po téměř profesionální týmy.

Turnajem Vás provede zkušený organizační tým, rozhodčí s licencí, fotograf, kameraman, zdravotník, moderátor, DJ a hostesky.

Jsou zajištěné hodnotné výhry pro první 4 týmy a nejlepšího hráče, střelce a brankáře turnaje.

Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi,jediné omezení je věk nad 15 let.

Vstupné všem divákům zdarma.

PROČ SE REGISTROVAT?

Spousta dvoudenní zábavy

Profi organizační tým

Profesionální rozhodčí s mezinárodními zkušenostmi

Luxusní hala

Hodnotné výhry

Kameraman, fotograf

Zdravotník

Hostesky

Profi moderátor a DJ

Staň se mezinárodním šampionem.

SYSTÉM TURNAJE

Počet hráčů 4+1. Všechny zápasy se hrají 1 x 17 min. hrubého času.

16 týmů bude rozlosováno do 4 skupin po 4 týmech

Dopolední CZ kvalifikace

skupiny A + B

Odpolední SK kvalifikace

skupiny C + D

Do nedělního finále postupují z každé skupiny první 2 týmy, celkem tedy TOP 8 týmů.

Nedělní finále se odehraje ve 2 skupinách po 4 týmech, do velkého semifinále postoupí první 2 týmy z obou nedělních skupin.

DOPOLEDNÍ ČESKÁ KVALIFIKACE

21.12.2019

9-13 hod. Skupina A + Skupina B

ODPOLEDNÍ SLOVENSKÁ KVALIFIKACE

 21.12.2019

14-18 hod. Skupina C + Skupina D

FINÁLE TOP 4 CZ + TOP 4 SK 

22.12.2019

10-14 hod. Čtvrtfinálové skupiny
14-16 hod. Semifinále, o 3. místo, finále

Prvních 16 týmů, kteří uhradí startovné, mají jistou účast na turnaji.

Startovné 4 000 Kč – 160€ za tým odešlete na účet: 1022161168/6100 do poznámky uveďte název týmu.

VIDEO

Přihlášené týmy

  Prvních 16 týmů, kteří uhradí startovné, mají jistou účast na turnaji a přednost mají předchozí účastníci turnaje PragaCup.

                                                                             

21.12.2019 DOPOLEDNÍ ČESKÁ KVALIFIKACE (9-13 hod)

  

  • 1FC MelissMilovice předchozí účastník
  • 2Švejk MostMostvítěž PragaCup 2019 léto 
  • 3Atlético MostMostvítěz PragaCup 2018 zima  
  • 4Jabíčka ChomutovChomutov2. místo PragaCup 2017 zima $ 
  • 5Řízkův výběrMilovicevítěž PragaCup 2017 léto $
  • 6Chaberskej válecChabry4. místo PragaCup zima 2018 $
  •  7Techtle BoysPrahapředchozí účastník 
  • 8Golden BoysRoudnice nad Labem předchozí účastník $

 

21.12.2019 ODPOLEDNÍ SLOVENSKÁ KVALIFIKACE (14-18 hod)

 

  • 1BNP Team Vranov Vranovvítěz PragaCup 2016 léto
  • 2FCK MinimaxBratislava2. místo PragaCup 2018 zima $ 
  • 3cu@barBratislavapředchozí účastník $ 
  • 4DarebáciPopradpředchozí účastník $ 
  • 5The CriminalsSenecpředchozí účastník
  • 6Výber Svetlého PivaPezinoknováček $ 
  • 7Hurricane BardejovBardejovpředchozí účastník $
  • 8FC Morgan CapitanTrnavanováček $

  • Startovné 4 000 Kč – 160€ za tým odešlete na účet: 1022161168/6100 do poznámky uveďte název týmu.
  • Prvních 16 týmů, kteří uhradí startovné, mají jistou účast na turnaji.
  • Zahraniční platba:
  • IBAN: CZ63 6100 0000 0010 2216 1168
  • BIC: EQBKCZPP

Výhry

1. MÍSTO

 

  • Metrový putovní pohár
  • Velký pohár
  • Velké kovové medaile
  • připravujeme…

2. MÍSTO

 

  • Velký pohár
  • Velké kovové medaile
  • připravujeme…

3. MÍSTO

 

  •  Velký pohár
  • Velké kovové medaile
  • připravujeme…

4. MÍSTO

 

  • Velký pohár
  • připravujeme…

NEJLEPŠÍ HRÁČ, STŘELEC, BRANKÁŘ

 

  •  Trofej
  • připravujeme…

 

KAŽDÝ TÝM NA TURNAJI

  • připravujeme…

Šampioni

ŠVEJK MOST

22.6.2019

ATLÉTICO MOST

15.12.2018

BLACK RATONES

23.6.2018

ATLÉTICO KOŠICE

16.12.2017

ŘÍZKŮV VÝBĚR

24.6.2017

FTVS JAMESON UNITED

14.1.2017

GAMBLERS MOST

10.12.2016

BNP TEAM VRANOV

25.6.2016

Celebrity, které sE zúčastnili turnaje praga cup

VLADIMÍR ŠMICER

VÁCLAV KADLEC

CHRISTIAN FRÝDEK

Ondřej Zahustel

Jiří Skalák

Jan Chramosta

Aleš Matějů

VÁCLAV DUDL

Generální Partneři

Partneři

Mediální partneři

NAPSALI O NÁS

cs Czech
X